Під час патрулювання міста інспектори ювенальної превенції спільно з працівниками національної гвардії виявили компанію молодих людей, які розпивали слабоалкогольні напої. Як з’ясувалось, повнолітні хлопці пригощали слабоалкогольними напоями своїх неповнолітніх дівчат.

Враховуючи те, що правопорушницям вже виповнилося 16 років, відносно останніх складено адміністративні протоколи за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді» та в подальшому буде направлено до суду для прийняття рішення.

Крім того, відносно повнолітніх товаришів складено адміністративний матеріал за ст. 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння».

З усіма правопорушниками ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду про відповідальність за порушення законодавства, небезпеку вживання алкоголю та необхідність дотримання карантинних заходів. Також поліцейські поспілкувалися з батьками неповнолітніх, аби в подальшому таких випадків не траплялося.

За повідомленням пресслужби ювенальної_поліції_Хмельницької_області

Читайте також: Хмельницький дендропарк “знищили динозаври”? 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *