На Хмельниччині опікуни поховали дівчинку, яку до смерті побила рідна мама. Рідних на похороні не було

На Хмельниччині опікуни поховали дівчинку, яку до смерті побила рідна мама. Рідних на похороні не було
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У Хмельницькій області поховали 4-річну Вікторію, яка декілька тижнів перебувала у комі після побиття.

У це важко повірити, але у жорстокій розправі над дитиною підозрюють її рідну матір. Жінку взяли під варту, повідомляє ВСІМ.

За життя Віки боролися майже місяць. Дівчинку привезли без свідомості до реанімації із численними забоями і переломом передпліччя 7 жовтня з в одного із сіл Хмельницького району. Дитина була у вкрай важкому стані. Кілька тижнів медики боролись за життя малечі. На жаль, дива не сталося, 2 листопада дівчинка померла в реанімаційному відділенні.

У жорстокому побитті власної дитини підозрюють її матір. Жінка ж запевняє, що дитина вдарилась самостійно. Варто зазначити, що раніше Віку разом із сестричкою виховували у прийомній родині, адже рідна мати відмовилася від дівчаток. У тій родині діток любили та дбали про них. Проте рідна мати через суд повернула собі дітей, коли вчергове вийшла заміж, йдеться у сюжеті ТСН.

“Суд не врахував, що мати-п’яниця віддала дитину дядькові”, –

розповіли опікуни. А вже через два місяці мати жорстоко побила 4-річну Віку, та так, що та потрапила до реанімації.

За словами опікунів, Віка не хотіла жити із біологічною мамою, але соцслужби категорично заборонили опікунам бачитись із дівчинкою.

Мати вини не визнає 34-річна мати Віки каже, що дитину не била. За словами жінки, травми дівчинка отримала через недугу, яку мала — епілепсію.

Проте поліція у цьому сумнівається. Якщо вину жінки доведуть, їй загрожує до 10 років тюрми.

Ховали дівчинку чужі люди Віку ховали її опікуни. Ні мати, ні батько, ні будь-хто з родичів дитини на її похорон не прийшли.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *