У понад 4,5 рази зросла кількість офіційних мільйонерів на Хмельниччині у порівнянні з минулим роком. Декларацію за минулий рік мешканці області можуть подавати ще протягом кількох місяців

З початком нового, 2022 року, стартувала кампанія з декларування доходів громадян. За результатами деклараційної кампанії було зафіксовано 70 офіційних мільйонерів, тобто людей, які отримали доходи понад 1 мільйон гривень– розповів заступник начальника відділу організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Віктор Чиж.

Минулого року перед податковими органами відзвітували 13 тисяч жителів області. Станом на початок квітня за результатами аналізу поданих декларацій на Хмельниччині нараховувало 15 осіб, котрі отримали протягом року дохід, що перевищив мільйон гривень.

В цілому за результатами декларативної кампанії місцевий бюджет поповнився на майже 40 мільйонів гривень, пише “Поділля News”.

Аби спростити життя платникам, у податковій  службі з 1 січня діють певні нововведення. Зокрема, тут працюють над популяризацією застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО). Такі нововведення вже стосуються спрощенців, тобто ФОПів, які працюють на 2, 4 групі оподаткування.

Громадяни та фізичні особи, які проводять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за минулий рік до 1 травня 2022 року.

Читайте також: На Хмельниччині на хабарі “погоріла” підприємиця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *