На Хмельниччині попрощалися із старшим лейтенантом Богданом Шацьким

27 листопада прощалися із новітнім героєм у його рідному селі Михля Лютарської сільської ради Ізяславського району, звідки той  родом. Біль та сльози, слова співчуття від тих, хто знав Богдана Шацького. Він був справжнім патріотом, щирим і добрим, а ще відважним та самовідданим воїном. Про це повідомили в Ізяславській райдержадміністрації.

Залишились рідні та молода дружина. Нещодавно відгуляли весілля. Та, на жаль, не судилося стати батьком, дідусем… Йому було 24 роки…

На жалобну акцію зібралися рідні, односельці, побратими та небайдужа громадськість. Віддати шану пам`яті загиблого героя також прибули представники районної влади – перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель.

Панахиду за загиблим відправив у місцевому храмі на честь свята Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ його настоятель митрофорний протоієрей о.Михайло Кучерук у співслужінні представників духовенства Ізяславського благочиння УПЦ.  

Щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого висловили: т.в.о. Лютарського сільського голови – секретар Лютарської сільської ради Наталія Риженкова, командир дивізіону військової частини А1108 (місто Дрогобич) майор  Роман Стецюк, де служив Богдан Шацький. Вірш «Присвята від рідних» зачитав старший лейтенант Василь Куц. Вони у своїх виступах зазначили, що кращі наші сини захищають незалежність держави, проливають кров за долю свого народу. Це непоправна втрата для всіх нас, яку так просто не заліковує час. Віднині ми в неоплатному боргу перед ним та його родиною. Ми вдячні цьому мужньому  молодому бійцю за цей короткий, але такий важливий для нас всіх життєвий шлях.

 Поховали Богдана Шацького на кладовищі села Михля під звуки Державного Гімну України та залпи автоматів.

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року Шацький Богдан Олексійович загинув внаслідок ДТП під час виконання службових обов’язків в зоні ООС. Він був старшим лейтенантом, командиром батареї 15-го реактивного артилерійського полку (м.Дрогобич Львівської області).

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*