На Хмельниччині правоохоронці двічі за місяць “накрили” підпільне казіно в одному і тому ж приміщенні

На Хмельниччині правоохоронці двічі за місяць “накрили” підпільне казіно в одному і тому ж приміщенні
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Правоохоронними органами області продовжується робота з припинення діяльності на території області заборонених законом гральних закладів.  


Працівниками Кам’янець-Подільської  місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у якому здійснюється слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.


В межах вказаного провадження, 14 березня цього року, у місті Кам’янці-Подільському викрито підпільний гральний заклад. У приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено та вилучено 7 одиниць комп’ютерної техніки, на які за клопотанням сторони обвинувачення накладено арешт.  


Наразі у кримінальному провадженні здійснюється комп’ютерно-технічна експертиза, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.  


Разом з тим, за результатами обшуку, проведеного у тому ж приміщенні 8 квітня цього року, знову виявлено 6 одиниць комп’ютерної техніки, яка використовувалась для доступу до азартних ігор.  


Незаконну діяльність припинено, у кримінальному провадженні тривають слідчі дії.  


Учора також припинено діяльність підпільного грального закладу і у обласному центрі.  


За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області в межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом) у приміщенні, де функціонував заклад, проведено санкціонований судом обшук.
За його результатами виявлено та вилучено 9 комп’ютерних системних блоків, 10 моніторів, камери відеоспостереження та відеореєстратори, чорнові записи.  
З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, до суду скеровано клопотання про накладення на вилучене майно арешту.  
Проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *