Традиційне зібрання прихильників здорового способу життя відбулося у Славуті.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

Мета фестивалю “Тверезі люди” – можливість об‘єднатися з однодумцями, поділитися досвідом, обговорити плани. Після урочистостей – виконання Державного гімну та підняття Державного прапора, – голова Руху “Твереза Україна” Зіновій Станішевський та організатори фесту Микола та Максим Каравани запропонували вшанувати хвилиною мовчання пам‘ять засновника організації Федора Калінчука та загиблих учасників бойових дій.

Міський голова Славути Василь Сидор, вітаючи присутніх, зробив несподіваний  подарунок, запросивши місцевих козаків на конях. Кожен охочий зміг проїхатись верхи.

Голова громадської організації Зіновій Станішевський сказав, що кожен учасник фесту має гарну нагоду зарядитися енергією, відпочити, набратися нових знань та повернутися додому вмотивованим творити українську державу. Про це є говорив і  найкращий спікер  “Руху “Твереза Україна” Юрій Оробець.

А Народний дитячий фолькльорний гурту “Щедрик”, відомий не лише в Україні, а й за її межами, показали присутнім традиційний обряд святкування Івана Купала. Запроили й сучасні музичні-танцювальні гурти “Uphill dance”, “ENEL’”, “Кальцій”, “Ремонт взуття” та музиканти молодіжних українських пісень, які заряджали присутніх драйвовою енергетикою.

Під час фестивалю «Тверезі люди», який проходив на «Голубих озерах» частина його учасників пройшла «Курси самопозбавлення від шкідливих звичок(алкоголю, тютюну та інших наркотиків)». Курси проводив викладач мистецтва тверезого та здорового способу життя Юрій Оробець. Слухачі отримали нову цікаву інформацію щодо позбавлення залежності від шкідливих звичок за методикою Г. А. Шичка. У числі слухачів був також і пройшов курси Артем Кухаренко сільський голова Новодмитрівської ОТГ, – пишуть на сторінці фестивалю у Фейсбуці.

Читайте також: Начальника хмельницького КП підозрюють у привласненні коштів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *