Авіатори з Хмельниччини розпочали льотний рік. Тож, не порушуючи правил, у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка упродовж двох днів відбулись перші у 2022 році польоти — «командирські».

«Чому так?». А тому, що під час їх проведення військові льотчики від командирів авіаційних ланок і вище відпрацьовують єдину методику льотного навчання.

Екіпажі Су-24М і Су-24МР виконували польотні завдання за планом бойової підготовки, на клас, перевіряли та відновлювали навички пілотування вдень і вночі у складних та простих метеоумовах, повідомляють на АрміяInform.

Командири ескадрилій, заступники командира бригади та особисто командир – військовий льотчик І класу полковник Євген Булацик підтвердили відповідність рівня льотного вишколу для виконання завдань відповідно до займаних посад. Передусім – для здійснення бойової підготовки підлеглого льотного складу.

Професійно і злагоджено діяли всі підрозділи та служби забезпечення. Без відмов відпрацювала авіаційна, автомобільна та спеціальна техніка, засоби зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів.

Підтвердив свій високий фаховий рівень і інженерно-технічний склад бригади.

Читайте також: Супутник “Січ-2-30” вийшов на зв’язок із центром управління на Хмельниччині 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *