Сьогодні РНБО було прийнято рішення про введення надзвичайного стану на всій території України, крім Луганської та Донецької областей, оскільки в них триває Операція обʼєднаних сил. Згідно з законодавством України, Верховна Рада прийме відповідне рішення про введення надзвичайного стану протягом 48 годин.

В зв’язку з цим сьогодні було скликано екстренний брифінг за участі голови облдержадміністрації, керівника зони територіальної оборони Сергій Гамалій. Також до брифінгу долучилися військовий комісар Хмельницького ТЦК та СП, полковник Костянтин Радченко, начальник УСБУ у Хмельницькій області Тарас Цюцюра, начальник ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Едуард Братко, начальник ГУНП у Хмельницькій області Руслан Герасимчук, прокурор Хмельницької області Олексій Олійник, командир військової частини А3053 НГУ, підполковник Богдан Богдан, командир окремої бригади ЗСУ, підполковник Валентин Бігус.

На територіях областей починають діяти оперативні штаби під головуванням голів обласних адміністрацій та за участі представників  силових та військових структур, керівництва місцевих органів влади. Встановлюється посилений контроль в’їздів та виїздів з території міст та областей, може обмежуватися рух транспортних засобів та здійснюватись їх огляд, встановлюється заборона проведення масових заходів, заборона проведення мітингів.

Наразі комендантська година на територіях областей та міст не вводиться допоки не буде прийняте відповідне рішення.

Мешканців області  закликають не довіряти чуткам,  перевіряти  почуту інформацію в офіційних джерелах. Зокрема, відслідковувати новини, які публікуються на нашому офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах: Фейсбук, Інстаграм.

Читайте також: Тимошенко запропонувала план реакції на дії Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *