На Хмельниччині у комунальну власність повернули ділянку вартістю 800 тис грн

На Хмельниччині у комунальну власність повернули ділянку вартістю 800 тис грн
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

За принципової позиції прокуратури постановою Верховного Суду задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельниччини про повернення до комунальної власності земельної ділянки ринковою вартістю 800 тис грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури Хмельницької області.

Підставою для прокурорського реагування стало те, що у 2014 році наказом Головного управління Держгеокадастру в області у власність громадянина передано земельну ділянку сільськогосподарського призначення, розташовану на території с. Шаровечка Хмельницького району.

Ця ділянка площею 1 га знаходиться у межах населеного пункту, право на розпорядження нею мала лише сільська рада, а тому під час прийняття рішення про передачу землі у приватну власність посадовці вийшли за межі своїх повноважень. Окрім того, частина вказаної ділянки накладається на земельну ділянку, передану у постійне користування Хмельницької регіональної Державної лабораторії ветеринарної медицини. За позовом прокуратури наказ Головного управління Держгеокадастру в області про передачу землі у приватну власність визнано недійсним та ділянку витребувано з незаконного володіння у комунальну власність. Рішення суду виконано у повному обсязі. 

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *