На Хмельниччині учасників АТО залучать до тренінгів та арттерапії

На Хмельниччині учасників АТО залучать до тренінгів та арттерапії
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Проєкт, який має на меті допомогти учасникам ООС/АТО адаптуватись до мирного середовища, розпочали реалізовувати у Хмельницькому та Нетішині.  Розрахований він на 10 місяць та об’єднає учасників, ветеранів ООС та їх родини.

«У Хмельницькому та Нетішині створені та працюють інформаційно-консультативні центри для учасників ООС та їх родин. Під час реалізації проєкту, на базі цих центрів, будуть проведені групові психологічні та психотерапевтичні консультації, навчальні тренінги, телепередачі, фестивалі для родин учасників АТО», – розповідає організаторка проєкту Тетяна Баєва.

Також для учасників бойових дій створять можливість комплексної психологічної реабілітації та післявоєнної адаптації через засоби мистецтва, розкриття творчого потенціалу. Арт-терапія, вважають організатори, надасть можливість особистості виразити себе «іншими голосами»: рухами, кольором, формою, пластикою.

“Маємо надію, що цей проект дасть реальну та ефективну допомогу та підтримку людям, які її потребують”, – говорить Тетяна Баєва.

До проєкту будуть залучені експертки, які надаватимуть інформаційну та юридичну підтримку учасникам. Також працюватимуть фахові психологи, які допомагатимуть відповідній цільовій групі.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *