На Хмельниччині від коронавірусу помер іще один лікар

Сьогодні, 15 лютого, близько 5 ранку, після тривалої боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19, помер лікар-хірург відділення денного стаціонару консультативно-діагностичної поліклініки Шепетівської багатопрофільної лікарні Олександр Барильотті, повідомляє shepetivka.com.ua.

Ще наприкінці січня однокурсники Олександра Павловича збирали ліки для його лікування. Зокрема Наталія Дереш написала:

Друзі, однокурсники випуску ТДМУ 2002 терміново, потрібна допомога!!!! Наш однокурсник, Саша Барильотті з важким ковідом в реанімації, є потреба допомогти з ліками!

Cьогодні вдалося поспілкуватися з Сашею по відео- зв’язку через його лікаря, він важкий, але притомний, кисеньзалежний, сатурацію підняли до 80. Матюкався? (хто знає його – хороша ознака). Дякуємо за допомогу всім-всім однокурсники і друзям, зібрані кошти йдуть на ліки. Поки що вистачає. Віримо.

Як розповів головний анестезіолог Валерій Сивоконюк, до лікарні Олександр потрапив вже у вкрай важкому стані. У нього було доволі важка пневмонія спричинена масою інших хронічних захворювань. Майже 8 днів перебував на апараті ШВЛ. Ніби пішов на поправку, але на жаль, хворобу так перебороти й не зміг.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким Олександра Павловича.

Нагадаємо, що це вже друга смерть лікаря у Шепетівці внаслідок коронавірусу. Менше місяця тому стало відомо про смерть відомої у Шепетівці акушера-гінеколога, яка 25 років пропрацювала на благо шепетівчан у жіночій консультації міста. Буга Оксана Федорівна пішла з життя у віці 56 років.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*