На Хмельниччині відкрили дев’ятий ЦНАП

В сучасному демократичному суспільстві комфорт та зручність життя мешканців має бути на першому місці для керівництва громади. Про це повідомили на сайті Хмельницької ОДА.

28 листопада  сучасний Центр надання  адміністративних послуг відчинив двері для 8 тисяч мешканців Берездівської сільської об’єднаної територіальної громади. ЦНАП надаватиме 107 адміністративних послуг та обслуговуватиме загалом 26 населених пунктів: с.Великий Правутин, с.Малий Правутин, с.Манятин, с.Гориця, с.Сьомаки, с.Ставичани, с.Дяків, с.Мирутин, с.Мухарів, с.Печиводи, с.Піддубці, с.Хвощівка, с.Зубівщина, с.Мехайлівка, с.Модестівка, с.Селичів, с.Яблунівка, с.Красностав, с.Кутки, с.Красносілка, с.Плоска, с.Улянівка, с.Шагова, с.Веселинівка, с.Тростянець, с.Бесідки.

Це вже 9-й Центр, відкритий за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у Хмельницькій області. До кінця року в області запрацюють ще два Центри надання адміністративних послуг. Громада отримала 5,7 млн. грн. коштів від ДФРР та зробила повну реконструкцію приміщення ЦНАП. Програма U-LEAD облаштувала 8 робочих місць нового Центру, включно з трьома віддаленими робочими місцями адміністратора, меблями, технікою та програмним комплексом «Вулик»

Також тут подбали і про громадян з обмеженими можливостями: ЦНАП обладнаний пандусом і доступний для всіх мешканців, включно з людьми з інвалідністю та батьків з дитячими візочками.Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*