На Хмельниччині відкрили перший в області центр безпеки громадян

Напередодні в Гуківській територіальній громаді, що на Чемеровеччині, запрацював перший на Хмельниччині центр безпеки громадян. Тут пліч-о-пліч задля безпеки громадян працюватимуть поліцейські, медики та рятувальники.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

На урочисте відкриття центру завітали представники місцевої та обласної влади, представники силових структур, депутати та місцеві жителі. На станції буде працювати дільничний Микола Журавель, який обслуговує територію Гуківської тергромади. Він забезпечений сучасним службовим автомобілем та усією необхідною технікою.

— Відкриття такого центру для цієї громади є вкрай актуальним, адже вона знаходиться на значній відстані від адміністративного центру району, — говорить Вадим Бирко, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області. — А присутність тут, на місці, усіх оперативних служб, дозволить швидко і якісно реагувати на виклики громадян і надзвичайні події. Загалом на Хмельниччині працює вже 42 поліцейські станції. Сьогоднішній центр — 43-ій.

— Турбота про безпеку та здоров’я людей є основним завданням влади, — зазначив голова Хмельницької обласної адміністрації Сергій Гамалій, звертаючись до мешканців громади. — У цьому центрі працюватимуть одночасно три важливі служби: амбулаторія сімейної медицини, команда пожежної охорони та поліція. Це дозволить повноцінно убезпечити життя мешканців 8 сіл громади. Центри безпеки, коли в одному місці зібрані оперативні служби, — ідея не нова. Це поширений в країнах Європи, США, Канаді та інших країнах досвід, спрямований на забезпечення безпеки громадян. І приємно, що він активно впроваджується у нашій країні.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*