На Хмельниччині відкрили ще один мобільний ЦНАП

26 листопада у Києві Альона Бабак, Міністр розвитку громад та територій України, та Штефан Шльойнінг, керівник програм співробітництва ЄС в Україні, разом із Веліною Заєць,  головою Дунаєвецької ОТГ, урочисто відкрили мобільний ЦНАП, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», який буде надавати адмінпослуги більш ніж 50 000 мешканцям 80 віддалених населених пунктів. Про це інформує Tsnap.ulead.

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, яке працює в форматі повноцінного офісу ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах.  «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома.

У комфортних умовах мешканці зможуть отримати найпопулярніші послуги реєстрації місця проживання, соціального захисту (призначення державних допомог, субсидій, тощо), реєстрації речових прав на нерухоме майно, пенсійні послуги, земельні послуги та інші. Мобільний ЦНАП облаштований пандусом, а за послуги можливо сплатити карткою.

Всі співробітники ЦНАП пройшли навчальну програму, розроблену українськими, шведськими та естонськими експертами «U-LEAD з Європою».

Мобільний ЦНАП Дунаєвецької ОТГ буде надавати 24 послуги та 191 послугу через спільний стаціонарний ЦНАП громади та району.  Це унікальний випадок, коли всі п’ять громад району об’єдналися та подали заявку на участь у Програмі з метою отримати мобільний ЦНАП.  За підтримки Програми у громаді також запрацює віддалене робоче місце адміністратора у селі Великий Жманчик.

Громада самостійно купувала обладнання для мобільного ЦНАП, облаштовувала гараж, а також зробила ремонт приміщень стаціонарних центрів надання адмінпослуг.

Крім того, у мобільному ЦНАП Дунаєвецької ОТГ також почнуть видавати закордоні паспорти.

«Ми вдячні міжнародним партнерам за комплексну підтримку та фахову допомогу у покращенні системи надання адміністративних послуг для наших мешканців», зазначила Веліна Заєць, голова Дунаєвецької ОТГ на презентації у Києві.Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*