З початку інспекційної кампанії у 86 роботодавців регіону виявлено та задокументовано факт використання незадекларованої праці 201 найманого працівника. 

Пресслужба управління айчастіше випадки використання незадекларованої праці трапляються серед суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність в наступних галузях: швейне виробництво, сільське господарство, торгівля, будівництво, промисловість.

При виявленні незадекларованих працівників інспекторами праці вживаються заходи щодо притягнення роботодавців до відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю.

Однак, першочерговим завданням інспекторів праці є забезпечення додержання  роботодавцями вимог законодавства про працю, а не накладення штрафів. Тому, посадовцями Управління Держпраціпроводиться постійна інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, сприяння підвищення обізнаності щодо проблеми незадекларованої праці в цілому.

За результатами інформаційних відвідувань з 1 липня 2021 року роботодавцями легалізовано 502 працівники.

Читайте також: Славутчанин викрав два авто і скоїв ДТП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *