За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури та належного підтримання публічного обвинувачення у суді доведено вину групи осіб у вчиненні розбою, поєднаного з проникненням у житло (ч. 3. ст. 187 Кримінального кодексу України). 


Четверо чоловіків вирішили збагатитись злочинним шляхом та домовились про вчинення розбійного нападу на сім’ю у м. Старокостянтинів. 


Реалізувати злочинний план вирішили за кілька днів до Нового 2018 року. 

Допоки один із них очікував у автомобілі, троє інших, подбавши про заходи конспірації – балаклави та рукавички, о 5 годині ранку проникли на подвір’я до потерпілих, де в той час перебував господар. 


Вони напали на чоловіка із заздалегідь заготовленою гумовою палицею, завдали йому численні тілесні ушкодження, затягли у будинок, зв’язали разом із дружиною та, погрожуючи зброєю, вимагали гроші. 
Задовольнившись знайденими у квартирі 52 тисячами гривень, розбійники покинули місце злочину, але загубили там газовий балончик із своїми слідами. 


Вироком Старокостянтинівського районного суду, який набрав законної сили, трьох нападників засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Їхньому спільнику, який визнав свою вину та сприяв розслідуванню, призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі із іспитовим строком 3 роки.  

За матеріалами ресслужби Хмельницької обласної прокуратури

Читайте також: Екс-голові Полонської РДА, який погорів на хабарі, винесено вирок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *