15 липня на сесії депутати Хмельницької районної ради абсолютною більшістю голосів підтримали ініційоване представниками фракції ВО «Батьківщина» звернення щодо захисту прав пенсіонерів силових структур.

У документі обранці району вимагають від Президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради України зупинити дискредитацію прав ветеранів і пенсіонерів силових відомств та встановити справедливу процедуру нарахування пенсій

«У Хмельницькому районі мешкає понад понад 17 тисяч ветеранів та пенсіонерів силових відомств, а також члени їхніх родин. І вкрай несправедливо і обурливо, що сьогодні у сержанта, який вийшов на пенсію у 2021 році, пенсійне забезпечення таке ж як у літньої людини, підполковника – пенсіонера минулих років», – пояснив абсурдність ситуації депутат Хмельницької районної ради Валерій Лесков.

Він зауважив, що тисячам військових пенсіонерів та інших силових відомств Хмельниччини вже доводилося зазнавати поневірянь у судах різних інстанцій, аби добитися перерахунку пенсій. І ось – чергова спроба влади залишити без гідного забезпечення тих, хто ризикував життям і здоров’ям для захисту Батьківщини, громадського спокою і безпеки.

«Таке ставлення до соціального захисту пенсіонерів силових відомств принижує престиж військової та правоохоронної служби, негативно впливає на формування у молоді патріотизму щодо захисту своєї країни», – наголосив Валерій Лесков.

Нагадаємо, 14 липня під стінами Верховної Ради України відбулась акція протесту пенсіонерів-силовиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *