Недавно ми відкрили в Хмельницькому чудовий ресторан – ПроСуші. Він спеціалізується на створенні вишуканих страв азійської кухні, зокрема апетитних суші в широкому асортименті, а також надзвичайно смачних супів.

Його уже встигли відвідати багато гостей та мешканців міста, котрі залишилися задоволеними розмаїттям та смаковими якостями приготовленої нами їжі. Якщо Ви також бажаєте гарно провести час в комфортній обстановці та відвідати «заморські» блюда, тоді завітайте до нас: місто Хмельницький вулиця С. Стрільців 6, або загляньте на наш офіційний сайт і зробіть замовлення з доставкою – https://prosushi.top/

Ресторан ProSushi створений з метою популяризації вишуканих страв, він зумів поєднати традиції азійської кухні та культуру споживання морепродуктів чорноморського регіону. Цей заклад підійде не тільки поціновувачам оригінальних авторських блюд, але й всім любителям смачно поїсти. В меню представлена виключно поживна, якісна та корисна їжа, створена талановитими й досвідченими кулінарами із якісних та свіжих продуктів. Наш ресторан працює над тим, щоб зробити свої сущі максимально доступними та надзвичайно смачними. Враховуючи схвальні відгуки відвідувачів нам вдається задовольнити кулінарні побажання навіть найбільш прискіпливих гурманів.

Звичайно ж, ПроСуші славиться своїми суші! Вони виступають основним блюдом в нашому меню, де представлені в широкому асортименті. Їх створюють за традиційним японським рецептом, починаючи магію кулінарії із приготування рису. Рис це основа суші, його правильне приготування – запорука смачних ролів. Сушисти приділяють цьому процесу максимум уваги та задіюють усю свою майстерність, щоб відварити рис та приготувати для нього ідеальну заправку. Він виходить надзвичайно ніжним, наче повітряним, а самі роли отримують ідеально круглу форму й багату начинку.

Також варто згадати про ще один асортимент популярних блюд нашого ресторану – перші страви, зокрема тайські супи. Усі перші страви готуються на основі вишуканого бульйону, який вариться вісім годин з використанням авторської рецептури. Для нього основним інгредієнтом виступає домашня курятина. Окрім того в бульйон додаються різноманітні спеції. Окремої уваги заслуговують тайські супи, які створюються за секретним давнім рецептом. Їхній склад володіє широким розмаїттям спецій, таких як: корінь галангалу, листя кафірового лайму,  свіжий ліманграс, кокосове молоко та суміш Том Ям.

Ресторан ProSushi запрошуємо Вас оцінити своє меню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *