Нардеп з Хмельниччини отримує компенсацію за житло, що орендує у родичів

Перший віце-спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук (фракція “Слуга народу”) орендує помешкання у тещі і отримує як “іногородній” компенсацію за житло з державного бюджету.

Про це повідомляє рух “Чесно”.

Така інформація вказана у декларації Руслана Стефончука за 2018 році як заступника директора державної організації “Національний офіс інтелектуальної власності”.

За даними декларації, народний депутат проживав в квартирі площею 101,8 кв.м в 2012 році. Квартира належить Тетяні Сітарук.

Дружина Стефанчука мала до одруження прізвище Сітарук, про що свідчать дані з соцмереж. Також, за інформацією журналістів, Тетяна Сітарук є матір’ю дружини першого заступника спікера парламенту.

Дружина Стефанчука задекларувала право на 50% квартири матері (Тетяни Сітарук) в Ярмолинцях Хмельницької області 49,8 кв.м. (придбана в 2012 році).

У коментарі “Чесно” Руслан Стефанчук підтвердив, що до цих пір живе в цій квартирі: “В цьому році я плачу орендну плату за це житло. Її орендодавець платить податки в порядку, передбаченому законодавством …”

На питання про те, чи платить Стефанчук за оренду приміщення матері дружини, він відповів, що платить “орендодавцю за договором – власнику квартири”.

“Право вибрати квартиру для проживання, як і місце проживання – це моє право як орендаря”, – сказав він.

При цьому Стефанчук серед 120 народних депутатів 9 скликання, які отримали компенсацію за житло з держбюджету.

За матеріалами сайту “Букви”.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*