Навчання авіаторів на Хмельниччині налякали вінничан

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулася чергова льотна зміна.

Основним завданням польотів було підтримання навичок у техніці пілотування, навігації удень у простих метеорологічних умовах.

Екіпажі бомбардувальників, бомбардувальників-розвідників і навчально-тренувальних літаків виконували обліт авіаційної техніки. Згідно з плановою таблицею польотів найбільш підготовлені військові льотчики-інструктори виконали програму визначеного льотного складу на класність та різні види перевірок відповідно до курсу бойової підготовки Повітряних Сил.

Окремі екіпажі виконали вправи на відновлення та підтримання навичок пілотування для атаки наземних цілей з простих та складних видів маневрів.

А тим часом у Вінниці

Приблизно в цей же час в вінницьких ЗМІ та соцмережах почали з’являтись тривожні повідомлення про вибухи у місті.

Версій у вінничан було багато. Все роз’яснили у прес-службі Повітряних сил ЗСУ:

— Те, що ви почули, скоріше за все, був винищувач, який подолав звуковий бар’єр. Коли це стається, можна почути характерний хлопок, — розповів прес-секретар Повітряних сил ЗСУ у Вінницькій області Юрій Ігнат

Група керівництва польотами забезпечила надійний контроль за діями екіпажів у повітрі та дотримання належних правил безпеки.

У підсумку командир бригади високо оцінив дії льотного та інженерно-технічного складу. Авіаційна бойова техніка відпрацювала без збоїв.

Використано матеріали: vinnitsa.info, vn.20minut.ua, armyinform.com.ua

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*