Недавній заступник Симчишина Володимир Гончарук став першим заступником голови обласної ради.

Недавній заступник Симчишина Володимир Гончарук став першим заступником голови обласної ради.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні ввечері, 7 грудня, перша сесія новообраної Хмельницької обласної ради VIII скликання після вимушеної перерви продовжила роботу.

Як повідомляє ХМ-Інсайд, через повідомлення про замінування з приміщення Будинку рад на годину евакуювали сотні людей. Опісля депутати зібралися в сесійній залі для того, аби визначитися із першим заступником голови облради. На цю посаду шляхом таємного голосування обрали Володимира Володимировича Гончарука від політсили «Команда Симчишина», який до цього працював заступником Хмельницького міського голови Олександра Симчишина.

Його кандидатуру запропонувала новообрана очільниця Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк. «За» Володимира Гончарука проголосували 48 депутатів, «проти» – 7, один не голосував, 8 бюлетенів визнано недійсними.

Надалі депутати вирішили продовжити засідання та обирати заступника голови облради. Надалі депутати вирішили продовжити роботу сесії та обрати заступника голови облради. На цю посаду запропоновано Валентина Соколюка від політичної партії «Європейська солідарність».

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *