Президент «Поділля» Євген Бейдерман готовий захищати голкіпера своєї команди, незважаючи на тиск вболівальників.

«Головний меседж, який би я хотів, щоб всі почули – немає чого лізти зі своєю політикою в спорт. Спорт це спорт, політика це політика. І вона ніколи тут не буде присутня, тим паче в моєму клубі», – розповів президент клуба в інтерв’ю каналу «Перший Подільский».  

Нагадаємо, вболівальники «Поділля» виступили проти підписання голкіпера Олега Чуваєва, який декілька років тому грав за російські команди «Томь» та «Хімік».

Новачок «Поділля» Олег Чуваєв переживає через тиск вболівальників і називає себе патріотом України.

«Спорт поза політикою. Політика політикою, і я в ній взагалі не розбираюсь, а футбол – це моє життя. Я більше в житті нічого не вмію, крім того, щоб грати в футбол.

Так вийшло, що я не міг передбачити майбутнє. Я знаходився в футбольному клубі «Севастопіль», і за півроку агент знайшов мені новий клуб – «Томь» з Росії. Все було вже підписано, і це було до референдуму, тому я просто поїхав, адже належав цьому клубу. Просто виконував свої обов’язки.

У кожного своя думка на цей рахунок. Я в Україну повернувся чотири роки тому, адже хотів, щоб моя дитина мала українське громадянство, хоча з ФК «Томь» ми вийшли в Прем’єр-лігу і перспективи кар’єрного росту в мене були високі.  Я вирішив, що такий крок буде кращим для моєї сім’ї», – розповів голкіпер.

Джерело: football.km.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *