Немає на Хмельниччині “червоної” зони – Олександр Симчишин.

Якою саме, враховуючи вчорашні публікації у ЗМІ, є ситуація з коронавірусом на Хмельниччині, розказав Олександр Симчишин на брифінгу стосовно нових карантинних обмежень.

Хмельниччина не перейшла в “червону зону”. Перевищено лише два показники. Тому Хмельницька область знаходиться в “помаранчевій” зоні. А місцеві органи влади мають право вводити додаткові обмеження карантину, що і сталось в нашій області.

Хмельницький міський голова попросив не нагнітати обстановку. Не використовувати слова типу “антирекорд” та інші, тому що методика підрахунку нових хворих та іншої інформації по коронавірусу є складною і виставляти її по дням є неправильним. Міська влада рахує по тижням і тільки так можна бачити чітку картину. Наприклад по лікарням – то лікарні приймають хворих по черзі – сьогодні міська, завтра інфекційна, післязавтра госпіталь і так далі. Тому проблеми вільних ліжок немає, оскільки це поодинокі факти. І запас ліжок був сформований ще декілька місяців тому. Питання не в ліжках, а в тому, хто буде лікувати хворих. Навантаження на лікарів підвищилось в рази. Тому, щоб не допустити перевантаження лікарень і лікарів, головне це відповідальність за себе і за сваоїх батьків і дітей, це справа кожного. Якщо кожен буде дбати за своє здоров’я, то все буде добре. Інаше ніяк.

Всі лікарі, з якими спілкувався міський голова – за повний локдаун, коли закрито все. Частину обмежень ми вводили раніш, а зараз зобов’язані виконувати протокол, прийнятий обласною комісією. Але цей протокол містить деякі моменти, що регулюватимуть діяльність бізнесу. ми відміняємо всі протоколи, що діяли раніше. Протокол вводиться в дію з 8-го квітня, завтра все ще працює за старими правилами. Підприємці будуть мати доступ до торгових місць для адресної доставки, роботи на виніс, онлайн доставки. Заборонено і ринкам і супермаркетам перебування більше 1 людини на 10 квадратних метрів. Перукарні, салони краси працюють за попереднім записом. Заборонені розважальні заклади в торгових центрах, в тому числі і кінотеатри. Адресна доставка і онлайн-торгівля доступні по майже усім групам товарів.

Читайте також:

Перевезення – в межах Хмельницької територільної громади буде діяти режим спеціальних перевезень, де перевезення пільговиків не передбачається зранку і ввечері, виняток, це працівники медичної сфери.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*