Нетішинський виконком встряв у скандал через штраф за годівлю безпритульних собак

Нетішинський виконком встряв у скандал через  штраф за годівлю безпритульних собак
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Після публікації на власній сторінці у фейсбук наступної новини:

ЖИТЕЛЬЦІ НЕТІШИНА ЗАГРОЖУЄ ШТРАФ ЗА ГОДУВАННЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН У ЗАБОРОНЕНОМУ МІСЦІ
8 липня по вул. Будівельників, 11, небайдужі мешканці стали очевидцями того, як невідома громадянка годувала безпритульних собак поблизу житлового будинку. Відео та фото з місця були надіслані до виконавчого комітету міської ради.
Поліцейським офіцером громади у співпраці із спеціалістами виконкому було встановлено особу та складено адміністративний протокол за ознаками статті 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» КУпАп. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (сума штрафу сягає до 1360 грн). Відомо, що 55-річна громадянка є мешканкою міста та працює на Хмельницькій АЕС. Протокол переданий до розгляду адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.
Багато людей у нашому місті підгодовують тварин, роблячи їм «медвежу» послугу. У місті постійно здійснюється відлов і стерилізація собак, добудовується новий притулок для чотирилапих безхатченків. Однак, важливо діяти спільно, щоб позбутися важкої ситуації, яка склалася в Нетішині із безпритульними тваринами.
Нагадуємо, відповідно до рішення виконкому міської ради №70 від 7 лютого 2019 року, встановлено місця для підгодовування безпритульних тварин: на території лівого берега р.Горинь у районі пішохідного моста від вулиці Млинова, на протилежному схилі дренажно-обвідного каналу від житлового будинку № 5, що на вул.Набережна, на території загального користування у районі стадіону СК «Енергетик» зі сторони паркової зони. Будьмо відповідальними!
Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішиснької міської ради

На нетішинську владу посипались сотні негативних відгуків та коментарів у Фесбуці, адміністрація навіть почала видаляти негативні коментарі, чим ще більше роздражнила людей:

Не обійшли стороною цю подію і відомі люди. Так, ведуча ТРК “УКРАЇНА” Ольга Грицик, теж “відмітилась” коментарем:

Слідкуємо за розвитком подій далі.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *