Новорічні ялинки для дому будуть коштувати цьогоріч приблизно 100-130 гривень

Про це у власному матеріалі розповідає видання “Є

Реалізовуватимуть їх на території своїх лісгоспів.

Лісові господарства області готові до початку новорічних  свят і підготували для мешканців Хмельниччини понад 15 тисяч ялинок. Про це повідомив  головний спеціаліст відділу використання лісосировинних ресурсів управління лісового господарства області Андрій Самсонов.

«У Хмельницькій області  підготували до реалізації ялинки Ізяславський, Кам’янець-Подільський, Летичівський, Славутський, Старокостянтинівський, Шепетівський, Ярмолинецький, Новоушицький і Хмельницький лісгоспи. Разом планують реалізувати 15,3 тисячі новорічних дерев. Вирощують на їх спеціальних плантаціях і коли приїжджає покупець, тоді дерево зрізають і забирають», – каже Андрій Самсонюк.

Продаватимуть ялинки на території перелічених вище лісгоспів. На торгові майданчики, зокрема у Хмельницькому, вивозити їх не будуть, оскільки, кажуть, це не рентабельно для самих господарств.

«Підприємець приїжджає до лісового господарства, купує ялинки за гуртовою ціною, встановлює свою ціну і тоді реалізовує на різних локаціях. Так само придбати собі новорічне дерево може кожен охочий, приїхавши у лісгосп», – додає спеціаліст.

Роздрібна ціна на ялинки уже встановлена і буде такою:

до 1 метра – 62 гривні

1,5 метра – 81 гривня

1,6-2 метри –  93 гривні

2,1-2,5 метри – 130 гривень

 2,6-3,5 метри – 173 гривні

3,6 метра – 260 гривень.

Лісівники ДП «Славутське ЛГ» розпочали підготовку до новорічних свят і планують реалізувати близько 1,5 тис. новорічних ялинок. Всі деревця заготовляються на спеціальних площах – плантаціях новорічних ялинок.

Підприємство встановило доступні ціни для населення та підприємств на новорічні ялинки, тобто кожен спроможний  придбати новорічну красуню за прийнятною ціною.

Новорічні ялинки можна буде придбати:

– на ялинковому базарі поблизу торгового павільйону «Лісовичок»

– біля центральної садиби ДП «Славутський лісгосп»

– на території садиб Голицького, Кривинського, Славутського, Хутірського та Жуківського лісництв.

Ціна ялинки з ПДВ:             Оптова (від 100 шт.)          Роздрібна

до 1 м                                 48,00 грн.                                  60,00 грн.

1,1-1,5 м                             60,00 грн.                                  75,00 грн.

1,6-2,0 м                             72,00 грн.                                  90,00 грн.

2,1-2,5 м                             102,00 грн.                                120,00 грн.

2,6-3,0 м                             180,00 грн.                                 210,00 грн.

3,1-4,0 м                             258,00 грн.                                300,00 грн.

Для охорони зелених деревець від незаконного вирубування  працівники державної лісової охорони спільно з працівниками правоохоронних органів ближче до свят будуть здійснювати цілодобові рейди, на дорогах і поблизу плантацій ялинок діятимуть тимчасові пости.

Всі новорічні ялинки маркуватимуть спеціальними уніфікованими засобами – самоклейними етикетками. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номера з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті open.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки. Відповідно до законодавства України, за незаконне вирубування шпилькових дерев передбачено накладання штрафних санкцій в сумі від 520 грн. до 2350 грн.

Шановні громадяни! Не завдавайте шкоди шпильковим насадженням, не порушуйте законодавство та купуйте лише марковані новорічні ялинки!

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*