авчально-виховне об’єднання №28, що у мікрорайоні Озерна, визнано навчальним закладом, де є найбільша кількість учнів. На сьогодні в НВО навчається 2112 учнів у 65 класах, працює 143 педагоги.

Із приємною подією учнів та колектив закладу привітала заступник міського голови Галина Мельник.

«Діти – це велике багатство та найбільша цінність, адже за ними майбутнє. Школа – це живий організм, який щодня потребує вдосконалення. Школа росте своїми учнями і своїм колективом. Я бажаю дітям рости, вчитися, бути здоровими, мати мрію, а дорослим бажаю вкладати душу в дітей та працювати в комфортних умовах», – сказала Галина Леонтіївна.

Представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський вручив заступнику міського голови Галині Мельник сертифікат встановлення рекорду України «Найбільша кількість учнів в одному навчальному закладі» та ще раз привітав учнів та колектив із таким досягненням.

Також Галина Мельник нагадала, що це вже третій подібний всеукраїнський рекорд в Хмельницькому, адже минулого року хмельницькі школярі встановили рекорд по одночасному читанню книги Лариси Ніцой «Незламні мураші», потім грали в настільну гру «Мандрівка Україною», яку створив Юрко Смертига.

Довідка

22 січня 1990 року 153 учні та 14 вчителів розпочали перший навчальний день в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28. А вже в серпні 2001 року загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №28 було реорганізовано в навчально-виховне об’єднання №28.

Матеріал прес-служби Хмельницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *