Учора, 14 липня, депутати Хмельницької міської ради на черговій сьомій сесії ухвалили рішення про грошове заохочення для кращих учнів та освітян громади.

“Призначити з 1 вересня 2021 року персональні премії Хмельницької міської ради для 36-ти кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади та персональні стипендії міської ради у сфері освіти для 32-ох обдарованих дітей у 2021 році”, – сказано у рішенні.

Виплата премій проводитиметься впродовж навчального 2021-2022 року. За інформацією Департаменту освіти та науки розмір щомісячної премії становить 50 % від мінімальної заробітної плати, наразі це 3000 гривень. Розмір щомісячної стипендії обдарованим дітям становить 50 (п’ятдесят) відсотків прожиткового мінімуму, це 1255 грн.

Список кращих працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади на призначення персональних премій Хмельницької міської ради у 2021 році

Список обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади для призначення персональної стипендії Хмельницької міської ради у сфері освіти у 2021 році

Читайте також: Чи пускатимуть у хмельницькі школи невакцинованих дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *