У період з 08 до 10 вересня 2021 року в ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» надійшло 93 екстрених повідомлення на захворювання харчовою токсикоінфекцією та гастроентероколіти.

Нагадаємо, захворіли 92 дитини молодших класів НВО № 1 та 1 мама, котра заразилася контактно-побутовим шляхом від своєї хворої дитини.

Серед тих, хто занедужав, 15 лікуються у Хмельницькій інфекційній лікарні (14 дітей, 1 доросла) та 78 амбулаторно. З 11 вересня випадки захворювання не реєструвалися.

8 вересня фахівці ДУ розпочали епідеміологічне розслідування, у ході якого встановлено: захворювання спричинене внаслідок вживання страв, що виготовлені у харчоблоці НВО № 1. Цього дня для встановлення джерела збудника інфекції, шляхів та факторів передачі інфекції у закладі освіти, розповсюдження та призупинення спалаху проведено повний комплекс протиепідемічних заходів та мікробіологічних досліджень.

Станом на 13 вересня спалах розшифровано – встановлено джерело збудника інфекції (у 4 працівників персоналу харчоблоку із зіву/носа та калу виділено золотистий стафілокок). Під час приготування їжі відбулося обсіменіння сировини та продуктів: із 12 зразків харчових продуктів у 3 стравах – золотистий стафілокок (паелья, шніцель та інші); із 60 змивів у 27 зразках – золотистий стафілокок.

За матеріалами пресслужби ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

Читайте також: Турніри, виставки, квести та зіркові гості: що запланували на День міста Славути (програма)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *