Олександр Кізляр – про Озерну, Виставку і місто Хмельницький в цілому

Місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня, склали цьогоріч враження, що у політику ідуть усі. І, якщо, ті, хто ідуть вперше, можуть ще пояснити це бажанням спробувати. То що спонукає знову повернутися в політику того, хто уже двічі обирався депутатом міськради, ми взнаємо в інтерв’ю з Олександром Кізлярем, кандидатом від ВО “Батьківщина” по 1-му округу.

Оновлена команда хмельницької “Батьківщини”

Олександр Олександрович, чому Ви вирішили повернутись в місцеву політику?

Відповідь і проста і складна одночасно. Після двох каденцій у складі міської ради точно, що було необхідно відпочити. Тим більше, що я був одним із найактивніших депутатів тих часів. І в депутатській діяльності і в участі в засіданнях. Взяв паузу, щоб більше уваги приділити власній справі та сім’ї. Тепер же, коли у бізнесі все налаштовано і працює “як годинник”, маю можливість зайнятися громадською роботою, оскільки проблем в нашому місті за час моєї відсутності в раді менше не стало. Також поштовхом до повернення стало теперішнє керівництво країною. Шлях, яким ведуть нас у Києві, нічого доброго не віщує.

Які саме ключові проблеми Ви бачите в нашому місті та чи є у Вас відповіді на питання, як їх вирішити?

Якщо говорити про все місто, то це, звичайно, транспортний колапс, який настає кожного ранку і вечора. Складні проблеми рідко можна вирішити простими рішеннями. Буваючи за кордоном, завжди звертаю увагу на те, як місцева влада вирішує те чи інше питання. І питання з трафіком у містах є типовим не лише для нас. Але шляхи вирішення цієї проблеми існують. І перше, що слід зробити, це грунтовне дослідження цієї проблеми профільними організаціями, що мають досвід у вирішенні таких питань. А тоді вже приймати якесь рішення, спираючись на їхні рекомендації.

Щодо районів, від яких я балотуюсь – Озерної та частини Виставки, то з проблемами їхніх жителів я знайомий набагато більше. Оскільки, як тільки стало відомо, про те, що я іду на вибори, одразу ж посипались звернення від мешканців із проханнями про допомогу. Не знаю чи вистачить 5 років депутатство, щоб вирішити усі, болючі для людей, питання. Основна проблема для жителів Озерної, це нові навчальні заклади для дітей. Потрібно зробити усе можливе, щоб на районі будувались не тільки багатоповерхівки і торгові центри. Район росте найшвидшими в місті темпами, а розвиток інфраструктури за цим явно не встигає. Забудова Виставки в районі вулиці Степана Бандери теж додала місцевим мешканцям головного болю. Вічні потопи на Нижньо-Береговій уже стали відомими на все місто.

Що це за проект “Мрія хмельничан” із яким в інтернеті почали пов’язувати Ваше ім’я?

Конкурс дитячого малюнку

Так, я співпрацюю із цією громадською організацією. Це об’єднання жителів нашого міста, що уже давно працює і має багаторічні плани на майбутнє. Буду щасливим долучатися до їхньої діяльності і надалі.

Завдяки “Мрії хмельничан” дітям є де бавитись і в будь яку пору доби

Оскільки бачу в цьому багато позитиву для розвитку нашого міста. Якщо раніше це об’єднання не особливо афішувало свою діяльність, проводячи точкові акції по вирішенню якихось нагальних потреб, то зараз воно систематизує свою роботу. Впевнений, що ви ще не раз почуєте про її добрі справи.

Вхід до лісу на Озерній. Тепер без болота. Робота ГО “Мрія хмельничан”

Яка Ваша думка про теперішні місцеві вибори у Хмельницькому?

Думка може бути лише одна – щоб до влади у нашому місті прийшли достойні, професійні люди. Із якими можна було б співпрацювати в справі покращення якості життя у Хмельницькому. Надіюсь на мудрість наших людей. На те, що вони прийдуть на дільниці 25 жовтня та зроблять правильний вибір.

Дякуємо за розмову. А усіх хмельничан закликаємо не бути байдужими та прийти на вибори!

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*