Олександр Кізляр: “Ракове і Дубове не чужі мені райони”

Похід у владу молодшого з родини Кізлярів – Олександра Олександровича став сюрпризом лише для тих, хто погано його знає або не чув про нього взагалі. Молодий підприємець, що виріс разом із тим, як росла мережа піццерій “Мрія” його батька, не тільки продовжив ресторанну справу, а й досяг успіху в абсолютно інших сферах бізнесу, включаючи і ІТ. Про причини йти у політику та оцінку власних можливостей ми і поговоримо із першим номером списку ВО “Батьківщина” на 3-му виборчому окрузі Олександром Кізлярем сьогодні.

Олександр Олександрович, Ви успішна молода людина, в Вас нещодавно народилась дитина, для чого Вам хмельницька політика?

Так можливо тому вона мені і цікава, що зміг реалізувати себе в бізнесі, досяг певних результатів, тепер хочу застосувати свій досвід і знання у сфері управління містом.

Сім’я

До речі, саме на таку тематику я пишу кандидатську та уже маю декілька наукових робіт. Звичайно, що, так як ми з вами живемо в цьому місті, то нам хочеться, щоб життя в ньому було комфортнішим. Хочеться впливати на процеси, що у ньому відбуваються.

Звідки в Вас така впевненість у власних силах?

Мабуть тому, що я звик досягати поставлених цілей. А також тому, що я йду не сам. Разом зі мною йде команда моїх товаришів, спеціалістів з різних галузей, професіоналів своєї справи, громадських активістів.

Оновлена команда “Батьківщини”

Наприклад – Богдан Власюк. Він очолює одну із громадських ветеранських організацій і за декілька років допоміг багатьом колишнім військовим у побутових питаннях, виділенні земельних ділянок та квартир. Приємно, що ми теж долучались до цієї допомоги.

А який стосунок Ви маєте до громадської організації “Мрія хмельничан”? Вас часто пов’язують…

Ремонт дороги на гаражному масиві “Ракове-2″ від ГО”Мрія хмельничан”

Це ще одна організація із якою ми співпрацюємо. Це об’єднання людей, жителів Хмельницького, що мають певні можливості і хочуть зробити наше місто кращим.

Нехай лавочки це і банально, але ж гарно!)

Я бачив, що і як вони роблять і тому долучився до їхньої діяльності на скільки міг. Вірю, що з цими людьми ми зробимо ще багато добрих справ разом.

Допомога юним спортсменам теж в пріоритеті у “Мрії хмельничан”

Приємно, що наші спільні справи помітні у місті. Це додає бажання продовжувати співпрацю і розширювати географію діяльності.

Ми розпочали її із мікрорайонів Ракове та Дубове оскільки там живе багато наших друзів і було легше вирішувати питання пов’язані із нашими справами. Також, роблячи усі ці оновлення ми спілкувались із мешканцями цих районів. Наслухались багато чого. Спільним є те, що чим далі від центру міста, тим гірша ситуація із благоустроєм. Тим більше в Ракове, де всім керує КЕЧ та Будинкоуправління. Питання із передачею їхніх функцій місту необхідно вирішувати і чим швидше. Мікрорайон, в якому люди пили найчистішу воду із власних свердловин, зараз постить в інтернеті відео із коричневою рідиною з кранів. Такого бути не повинно!

І на завершення. Чи можна почути Ваш прогноз на результати поточних виборів у нашому місті?

Прогнози то невдячна справа. І головне не проценти, а люди, які прийдуть до влади на наступні 5 років. А це вже залежить від того, як хмельничани прийдуть на виборчі дільниці і проголосують. Хотілося б вірити в те, що прийдуть люди для яких на першому місці буде любов – любов до нашого міста, до його жителів. Тоді за наше майбутнє можна бути спокійним!

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*