Оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує

Оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

На 10.00 год.  06.04.2020 року  в Хмельницькій області три доби не спостерігається нових захворювань на COVID-19. Продовжують  лікування   10 людей, у тому числі 2 медпрацівників.

На 06.04.20р на території області за даними лабораторного центру досліджується  7 осіб(з них 0 дітей та 0 медпрацівників) з підозрою на COVID-19. Це жителі міст Хмельницький, Волочиськ, Шепетівка, Городоцького району. Здійснені заходи з дезінфекції в місцях, де були виявлені випадки підозр захворювання на коронавірус.

На сьогодні на апараті штучної вентиляції легенів – 0 осіб.

За минулу добу здійснено 408 викликів бригад Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, з них 1 випадок підозри на коронавірус, людина госпіталізована, 5 випадки на ГРВІ, з яких – 3 хворих госпіталізовано, 0 пневмонії. Здійснено 5 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу.

Бригади екстреної медичної допомоги забезпечені засобами індивідуального захисту відповідно до кількості працівників та створено додатковий резерв.

На 06.04.2020 р. в області у 159 людей завершився термін перебування  на самоізоляції, випадків захворювання у них не виявлено. Всього на самоізоляції перебуває 3071 особа, громадяни забезпечуються усім необхідним.

Обласним штабом з ліквідації надзвичайної ситуації досліджено на відповідність вимогам стан приміщень для обсервації в Летичівському районі та в місті Кам’янець-Подільський. Стан приміщень добрий.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *