Організатором групи, що грабувала ювелірні салони та магазини в Хмельницькій області, виявився депутатом селищної ради на Одещині

У березні 2016 року група з чотирьох уродженців Одеської області пограбувала ювелірний магазин в Немирові Вінницької області на суму 1,7 млн ​​гривень.

У травні того ж року аналогічно обікрали ювелірний магазин в Старокостянтинові Хмельницької області на 2,7 мл гривень. Зловмисники спочатку проникли в кінотеатр по сусідству, де в стіні були замуровані двері. Розбивши стіну, вони потрапили в магазин і «обчистили» вітрини і сейф.

Крім того, в Городку Хмельницької області в торговому центрі пограбували магазин жіночої білизни на суму 124 тис. Гривень і парфумерний відділ на 47 тис. Гривень. Крадені золоті і срібні вироби зловмисники здали в ломбард. Пізніше потерпілі впізнали там частину свого майна.

Відзначається, що організатором групи був депутат Овідіопольської селищної ради Одеської області 7 скликання, який мав непогашену судимість у 2006 році за крадіжку і розбій. Співучасником депутата була людина, раніше судимий за розбій, а також за вбивство. В організовану групу залучили двох знайомих – чоловіка і жінку, яка спостерігала за обстановкою ззовні. У суді зловмисники повністю визнали свою вину.

Суд визнав їх винними за ч. 5 ст. 185 КК. Організатора засудили до 8 років і 9 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, крім житла. Двом іншим співучасникам призначили по 8 років 7 місяців з конфіскацією всього майна, крім житла.

Разом з тим суд врахував термін попереднього ув’язнення як день за два. Чоловіки перебували під вартою з серпня 2016 року. У день вироку випливає, що вони відбули 8 років 9 місяців. Тому суд звільнив їх з-під варти. Жінка останні чотири роки була під заставою. Її засудили до 5 років в’язниці умовно і звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном півтора року. Суд задовольнив цивільні позови потерпілих та постановив стягнути солідарно з усіх обвинувачених понад 4 млн гривень матеріального збитку і 385 тис. Гривень морального збитку.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*