Пам’ятаємо! 12 квітня – 6 років з дня загибелі на Донбасі Івана Краппа

Герої не вмирають…Просто йдуть!

12 квітня виповнюється 6 років з дня загибелі Івана Краппа, він загинув 2015 року під час виконання військового обов’язку в селі Зайцеве Бухмутського району Донецької області.

Народився у багатодітній родині в селі Томанське — тоді Возвишенський район, Північно–Казахстанська область, був п’ятим, наймолодший син у батьків. 1996 року родина Краппів переїхала в Новосілку Деражнянського району. 2003 року призваний в лави Збройних Сил України, пройшов строкову службу. Жив і працював у місті Хмельницький.

28 серпня 2014-го мобілізований, служив у 13-му мотопіхотному батальйоні, боєць протитанкового відділення 2-ї роти. У березні 2015 року зазнав поранень під час бойової операції в Дебальцевому, лікувався у Дніпропетровському військовому госпіталі, по тому — у Хмельницькому.

11 квітня повернувся на службу, а 12 загинув.

Хоронили Івана 6 травня 2015-го в селі Новосілка. 12 квітня вшановуємо світлу пам’ять героя хвилиною мовчання та хорошими спогадами.

Роки…скільки б їх не минуло, не зітруться в нашій пам’яті імена тих, хто не повернувся з району проведення антитерористичної операції.

Пам’ятаймо про наших героїв,

Що за волю поклали безцінне життя,

Що творили історію, наше минуле,

У яке вже нема вороття…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Бібліотекар Новосілецької сільської бібліотеки – філії Римар Юлія

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*