4 грудня учні четвертих класів загальноосвітніх шкіл міста, які стали переможцями міської олімпіади з основ безпеки життєдіяльності, отримали нагороди.

Із перемогою учнів привітала заступник міського голови Галина Мельник. Галина Леонтіївна зазначила, що найдорожчий скарб людини – здоров’я і цей скарб потрібно щоденно плекати, а знання, які діти здобули в рамках цього проекту, є надзвичайно важливими. Також вона подякувала педагогам, які займалися підготовкою дітей.

Із перемогою в олімпіаді четверокласників також привітав депутат міської ради Олександр Василишин, який підкреслив, що надзвичайно важливо в моменти надзвичайної ситуації бути зібраним і знати, що потрібно робити, аби допомогти тим, хто постраждав.

Інтелектуальні змагання проводяться уже вчетверте, починаючи з 2016 року, завдяки тісній співпраці структурних підрозділів міської ради з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області. Мета – стимулювання творчого самовдосконалення дітей, виявлення обдарованих учнів, вдосконалення знань та вмінь з основ безпеки життєдіяльності серед учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення безпеки життєдіяльності учнями закладів загальної середньої освіти.

За матеріалами прес-служби Хмельницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *