Перевірки, штрафи та жорсткі обмеження чекають хмельничан під час карантину

Перевірки, штрафи та жорсткі обмеження чекають хмельничан під час карантину
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет повідомив, що за роботою торгових об’єктів та ресторанів здійснюється жорсткий контроль.
Він нагадав, що на виконання законних вимог про введення карантинних заходів, у всіх населених пунктах краю повинні призупинити свою роботу торгово-розважальні центри, речові ринки, ринки будматеріалів, магазини (крім продуктових і товарів господарської групи), а також салони краси, перукарні й заклади громадського харчування.

“За ігнорування підприємцями законних вимог на період карантину, буде вирішуватися питання про притягнення винних осіб цих закладів до передбаченої адміністративної та кримінальної відповідальності,” – наголосив Дмитро Габінет.

Поліція впроваджує додаткові превентивні заходи, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції в Україні, а також попередити скоєння кримінальних правопорушень.

«Зусилля правоохоронців, у першу чергу, будуть спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання тимчасових обмежень пасажирських перевезень, проведення масових заходів та роботи певних категорій закладів. Виконання цих обмежень стане своєрідним тестом на людяність та правосвідомість кожного», – повідомляють у Нацполіції.

Той, хто порушуватиме карантинні заходи та своїми протиправними діями наражатиме на небезпеку інших громадян, відповідатиме за це перед Законом. Адже Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі.

Звертаємо увагу, що  Верховна Рада України підтримала посилення відповідальності за порушення правил обсервації та умисне інфікування інших людей. За такі дії передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність:

  • За порушення правил і норм карантину буде встановлений штраф – від 17 до 51 тисячі гривень.
  • Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби – арешт на 6 місяців або обмеження чи позбавлення волі на 3 роки.
  • Якщо порушення правил обсервації спричинило смерть або інші тяжкі наслідки – порушнику передбачено від 5 до 8 років ув’язнення.

Читайте також: В Хмельницькому тимчасово перенесено усі заходи. Рішення міськрадиShare this...
Share on Facebook
Facebook
0
загрузка...

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *