«Переживаю друге своє народження»: хмельничанка про одужання від коронавірусу

«Переживаю друге своє народження»: хмельничанка про одужання від коронавірусу
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Ірина Жарая написала про свою вдячність працівникам Хмельницької інфекційної лікарні, повідомляє сайт “Є”

Сьогодні, 11 квітня, медик Ірина Жарая написала на своїй сторінці у фейсбуці про одужання від коронавірусу. Зокрема, хмельничанка дякує лікарям, які допомогли їй подолати цю хворобу.

Вона пише, що нині без перебільшення переживає другий час свого народження. Сьогодні у неї перший день вдома після перенесеної недуги. Позаду залишилися Хмельницька міська інфекційна лікарня та реанімація. Також це її перший пост вдячності «ангелам в голубих скафандрах»: лікарям, медсестрам, молодшим медсестрам і працівники їдальні інфекційної лікарні.

«Ви просто собі не можете уявити, в яких умовах вони самовіддано працюють: окуляри залиті потом, мокрі від тих комбінезонів, руки перебинтовані, у двох перчатках. Вони стоячи перед тобою на колінах, потрапляють у вени-нитки й знаходять слова підтримки, всіма силами стараються підняти тобі настрій», — пише Ірина Жарая.

Також хмельничанка розповіла, що у перший день її поступлення в лікарню чергувала молоденька лікарка Русана Олександрівна. Вона забігла у палату й найперше поглянула їй в очі. Побачивши у них страх, почала заспокоювати її та запевняти, що вона одужає.

«Потім вона кожен день телефонувала мені, щоб підтримати. А наскільки професійно працюють лікарі-реаніматори. Завідувач — просто вищий пілотаж: прийшов, послухав, два слова — поміняли антибіотики. Окремо про керівництво лікарні. Лише завдячуючи вам, Оксано Вікторівно, лікарня має такий злагоджений, професійний колектив», — зазначила Ірина Жарая.

Також наприкінці вона наголосила, що пишається тим, що є лікарем, що бачить «так багато світлих людей».

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *