Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет з перших днів роботи розпочав активну кампанію з пошуку кандидатів на посади голів РДА, – інформує Голос України.

Знайти нових керівників хоче за допомогою проекту LIFT, узяти участь в якому зі своєї сторінки у Фейсбуці закликав небайдужих до долі країни.

При цьому до конкурсантів висунуто низку вимог, зокрема, вища освіта, вміння ефективно керувати людьми і працювати з великим потоком інформації. Серед новопризначених керівників хочуть бачити тих, хто негативно ставиться до корупції й відсутності кримінальної відповідальності. Також треба мати  базові знання законодавства України. І наостанок: вони не повинні боятися телекамер і запитань журналістів.

Також одними з перших кроків новопризначеного голови облдержадміністрації стало вручення державних нагород та відзнак землякам, яке відбулось 26 листопада перед початком розширеного засідання колегії. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

Так, Дмитро Габінет вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня Марії Моцній, дружині сержанта Миколи Миколайовича Неживого, що віддав своє життя, захищаючи мир та спокій рідної землі. Бійця нагороджено відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Присутні в залі вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання.

Також голова облдержадміністрації привітав наших талановитих артистів – братів Гжегожевських – із присвоєнням почесного звання «Заслужений артист України».

За значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку та високий професіоналізм звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» присвоєно Шевченко Надії Іванівні – директору Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *