Перші майже 20 тис. доз вакцини скоро будуть на Хмельниччині

Хмельницька область очікує надходження партії з 18600 вакцин від коронавірусу

Позавчора в Україні було зареєстровано вакцину проти інфекції COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування. 23 лютого перша партія вакцини вже прибула в Україну для подальшого відвантаження в регіони, повідомляє ТВ7+.

Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Вакцину Oxford/AstraZeneca для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія.

“Очікуємо вже в найближчі дні надходження 18600 доз вакцини. Дорожня карта у нас пропрацьована, списки осіб, що будуть вакцинуватися сформовані, тож область повністю готова до кампанії з вакцинації”, – сказав голова ОДА Хмельниччини Сергій Гамалій.

Варто нагадати, що вакцинація буде відбуватися в п’ять етапів. Першими вакцину отримають персонал ЗОЗ, визначених для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 (23 в області), персонал та підопічні інтернатних закладів соціального захисту, лаборанти, члени мобільних бригад, працівники екстреної медичної допомоги. Наразі в першу хвилю планується щепити майже 5 тис. осіб.

В рамках другої хвилю вакцинуватимуть персонал інших ЗОЗ, працівників соціальної сфери, осіб віком від 80 років (мобільними бригадами та на базі центрів ПМСД) – загалом близько 16 тис. осіб.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*