Першим рішенням Вітренка на посаді заступника міністра стало підняття тарифів на електрику для населення

Першим рішенням  Вітренка на посаді заступника міністра стало підняття тарифів на електрику для населення
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Новий в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко запропонував підвищити тариф на електроенергію для населення — з 1 січня скасовується пільговий тариф на перші 100 кВт-год.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 28 грудня, передає видання “Дело“.

Кабінет Міністрів скасував пільговий тариф 90 коп./КВт-год. на перші 100 кВт-год. для побутових споживачів з 1 січня 2021 року. З 1 січня до 31 березня 2021 року весь обсяг спожитої електроенергії побутові споживачі сплачуватимуть за єдиним тарифом — 1,68 грн/кВт-год.

“Продовжити режим ПСО до 31 березня 2021 року і встановити фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт-година”, — повідомив в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко на засіданні уряду.

Коментуючи рішення уряду, експерти нагадали, що Юрій Вітренко перед призначенням і. о. міністра енергетики домігся отримання $4 млн премії від “Нафтогазу” у вигляді облігацій внутрішньої позики.

“У мене одного враження, що на Вітренко намагаються сфокусувати всю соціальну ненависть? Виплатили премію, а він тепер підвищує всім тарифи…”, — зазначив у Фейсбуці фінансовий аналітик Денис Саква.

Депутат фракції БЮТ, перший заступник голови комітету ВР з питань енергетики депутат Олексій Кучеренко прогнозує, що підвищення тарифу на електроенергію для населення — це лише перша в низці майбутніх антисоціальних ініціатив нового глави міністерства енергетики.

“Отже — перша “перемога” прогресивного капіталіста Юрія Вітренка зафіксована — більше немає ціни за електроенергію 0,9 грн за перші 100 кВт/годин. Встановлена урядом єдина ціна за весь обсяг — 1,68 грн з 01.01.21 до 01.04.2021. Далі буде”, — написав на своїй сторінці в Фейсбук Кучеренко.

У свою чергу експерт з енергетичних питань Валентин Землянський вважає, що Вітренко не тільки взяв премію облігаціями, але ще й заробить на них.

“Вітренко, який вважає себе патріотом, і каже: “Я візьму належну мені премію облігаціями внутрішньої державної позики і ще на них зароблю. Тобто за найскромнішими оцінками мало того, що він отримав 4 млн облігаціями, він ще на них і 2 млн заробив”, — сказав Землянський.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *