Першим рішенням Вітренка на посаді заступника міністра стало підняття тарифів на електрику для населення

Новий в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко запропонував підвищити тариф на електроенергію для населення — з 1 січня скасовується пільговий тариф на перші 100 кВт-год.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 28 грудня, передає видання “Дело“.

Кабінет Міністрів скасував пільговий тариф 90 коп./КВт-год. на перші 100 кВт-год. для побутових споживачів з 1 січня 2021 року. З 1 січня до 31 березня 2021 року весь обсяг спожитої електроенергії побутові споживачі сплачуватимуть за єдиним тарифом — 1,68 грн/кВт-год.

“Продовжити режим ПСО до 31 березня 2021 року і встановити фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт-година”, — повідомив в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко на засіданні уряду.

Коментуючи рішення уряду, експерти нагадали, що Юрій Вітренко перед призначенням і. о. міністра енергетики домігся отримання $4 млн премії від “Нафтогазу” у вигляді облігацій внутрішньої позики.

“У мене одного враження, що на Вітренко намагаються сфокусувати всю соціальну ненависть? Виплатили премію, а він тепер підвищує всім тарифи…”, — зазначив у Фейсбуці фінансовий аналітик Денис Саква.

Депутат фракції БЮТ, перший заступник голови комітету ВР з питань енергетики депутат Олексій Кучеренко прогнозує, що підвищення тарифу на електроенергію для населення — це лише перша в низці майбутніх антисоціальних ініціатив нового глави міністерства енергетики.

“Отже — перша “перемога” прогресивного капіталіста Юрія Вітренка зафіксована — більше немає ціни за електроенергію 0,9 грн за перші 100 кВт/годин. Встановлена урядом єдина ціна за весь обсяг — 1,68 грн з 01.01.21 до 01.04.2021. Далі буде”, — написав на своїй сторінці в Фейсбук Кучеренко.

У свою чергу експерт з енергетичних питань Валентин Землянський вважає, що Вітренко не тільки взяв премію облігаціями, але ще й заробить на них.

“Вітренко, який вважає себе патріотом, і каже: “Я візьму належну мені премію облігаціями внутрішньої державної позики і ще на них зароблю. Тобто за найскромнішими оцінками мало того, що він отримав 4 млн облігаціями, він ще на них і 2 млн заробив”, — сказав Землянський.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*