Під Радою та Офісом Президента – мітинги проти земельної реформи

Під Радою та Офісом Президента – мітинги проти земельної реформи
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Зранку 6 лютого під Офісом Президента на вулиці Банковій у Києві відбувся мітинг аграріїв проти впровадження ринку землі. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Люди вимагали від Президента Володимира Зеленського зустрітися з аграріями та “дослухатися” до їхніх вимог щодо впровадження ринку землі.

Потім мітингувальники перейшли на вулицю Грушевського під Верховну Раду. Наразі на площі Конституції зібралося понад 3000 осіб, які продовжують акцію протесту.

Серед учасників акції – представники політичних партій «Свобода» та «Батьківщина», Національного корпусу, руху «Традиція і порядок» та аграрії.

Учасники акції тримають в руках прапори партій та рухів, висловлюють протест проти законопроєкту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” (№2178-10).

Раніше Президент Володимир Зеленський заявляв, що рішення про право продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям буде ухвалено лише після всеукраїнського референдуму.

Сьогодні депутатська фракція “Слуга народу” під час засідання за участю Президента Володимира Зеленського дійшла узгодженого рішення стосовно підтримки законопроєкту про ринок землі, і члени фракції налаштовані працювати упродовж всієї ночі задля розгляду поправок до нього, зазначив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *