Напередодні новорічних свят благодійники міста Деражні завітали з подарунками до діток будинку “Берізка”, що у Хмельницькому.

Мрія створити свято для дітей-сиріт у Юлії Дудник, власниці салону «Ю. Star», яка організувала захід, жила вже дуже давно.

“Разом зі своїми дівчатами – працівницями салону краси мріяли відвідати дитячий будинок у ролі чарівниць-майстринь, які б подарували діткам красиві зачіски, макіяжі та інші косметичні процедури. У планах було навіть провести невеличкі майстер-класи для дівчат. Та через пандемію плани відкладалися”, – розповіла підприємиця.

Цьогоріч ідея все ж отримала право на життя. Напередодні дня Святого Миколая пані Юлія знайшла номер телефону головного лікаря будинку дитини «Берізка», що знаходиться у місті Хмельницькому, та домовилася про зустріч. На своїй робочій сторінці в Інстаграмі виставили оголошення про допомогу, на яке відгукнулися небайдужі клієнти.

“Всього за два дні вдалося зібрати чимало потрібних речей та коштів, за які придбали решту необхідного. Сила Інтернету та небайдужість людей знову довели, що ми – найщиріша нація у світі!”, – говорить благодійниця.

Після поїздки Юлія каже, що саме цей вчинок напередодні свята став стимулом та поштовхом до наступних задумів. Уже зовсім скоро майстрині салону планують відвідати інші заклади, а які – поки не кажуть. Та тепер організують усе завчасно, аби залучити якомога більше бажаючих. Адже саме такі вчинки надзвичайно емоційні та надихають далі і далі робити добрі справи.

Ольга Одійчук для “Вісника Деражнянщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *