Підрив труб на Кам’янецькому цементному. Відео. І страшно, і гарно…

На підприємстві «Подільський цемент», що розташований неподалік міста Кам’янець-Подільський, сьогодні, 14 лютого, в 10 годині повністю зруйнували старі труби.

Їх демонтували шляхом підривно-вибухових робіт. Аби знести труби з «лиця» території заводу, на кожну пішло близько однієї хвилини. Це на відео зафіксували очевидці події. За демонтажем на місці спостерігало чимало місцевих, у тому числі голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій, повідомляє ХМ-Інсайд.

«Щось не в ту сторону падає», – прокоментував побачене очільник ОДА.

Про заплановані вибухові роботи напередодні повідомляв міський голова Михайло Посітко.

«Нехай такі роботи проводяться тільки тоді, коли йде мова про модернізацію виробництва, а не його знищення», – написав він у соцмережах.

За інформацією працівників підприємства, ці конструкції не функціонували тривалий час, не несли ніякого корисного для виробництва навантаження. Що буде на місці  демонтованих «велетнів», наразі не повідомляється.

(відео Івана Маланчука)

Довідково:

Будівництво Кам’янець-Подільського цементного заводу розпочалося в 1966 році. Через 33 роки воно увійшло до складу міжнародної компанії з виробництва будівельних матеріалів CRH. А в 2008—2011 роках було повністю модернізоване, завод одним із перших в Україні приєднався до Кіотського протоколу в рамках Проєкту спільного впровадження ООН. Територія підприємства лежить у межах національного природного парку «Подільські Товтри».

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*