24 червня 2021 року у м. Київ відбулася ХХІХ Конференція Професіональної футбольної ліги України, у якій взяв участь у президент футбольного клубу «Поділля» Євген Бейдерман.

Під час заходу він отримав атестат, який підтверджує допуск клубу з м. Хмельницький до клубних змагань Першої ліги сезону 2021/2022 рр.

А також президент ФК “Поділля” Євген Бейдерман був нагороджений дипломом за особистий вагомий внесок у розвиток професіонального футболу! Пишаємося та бажаємо примножувати досягнення!Засідання відвідали керівники Української Асоціації футболу – президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко, Алан Плієв, Олег Протасов, делегати від клубів Першої та Другої ліг, представники клубів-новачків змагань. Головував на засіданні президент ПФЛ Олександр Каденко.

Він виступив із вітальним словом, підкресливши важливість спільної роботи на благо вітчизняного футболу всіх разом – УАФ, ПФЛ, кожного клубу. Повне виконання ігрової програми сезону, визначення переможців і призерів змагань, масовість і географічна широта змагань, турнірна інтрига – це все характеризувало сезон 2020/21 у наших змаганнях.Делегати Конференції ПФЛ проголосували за затвердження складу учасників та формату проведення Чемпіонатів України з футболу серед команд клубів Першої та Другої ліг сезону 2021/2022.

Вислухавши побажання та рекомендації клубів, провівши широке обговорення та консультації, адміністрація ПФЛ винесла на голосування консолідований проект за схемою «16+16+16»: тобто, по 16 команд у Першій лізі, Групі «А» та Групі «Б» Другої ліги із плей-оф.

Затверджено план-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2021/2022.У гарному настрої в ювілейний рік 25-річчя ПФЛ клуби-учасники підходять до сезону 2021/22, який стартує вже 25 липня.

https://www.news.km.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *