Подоляни зменшили борги за газ на 40%

Подоляни зменшили борги за газ на 40%
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Протягом січня-липня 2020 року клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут» погасили майже 224 млн грн боргів за спожите блакитне паливо, а сума прострочених зобов’язань зменшилася з понад півмільярда до 341 млн грн.

Загалом подоляни в 2020 році сплатили за газ 134% нарахованих за цей період сум.

«Попри те, що карантин триває, жителі області здебільшого розрахувалися за спожите цьогоріч блакитне паливо та частково погасили борги, накопичені протягом опалювального сезону, – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

До цього спонукає рекордно низька ціна на газ, адже енергоресурс у липні коштував лише 2,974 грн за кубометр. Саме тому, на мою думку, зараз найкращий час розрахуватися з боргами, аби не залишитися без державної допомоги в разі необхідності. Дякую за розуміння і своєчасну оплату нашим клієнтам».

Наразі найбільше боржників проживає у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Красилові.

Нагадаємо, під час карантину жодному жителю області не припинили газопостачання, а також не нарахували пеню за невчасну оплату. Аби не наразитися на штрафні санкції, сплачувати за використаний газ необхідно не пізніше 25 числа місяця наступного за розрахунковим.

Після скасування спеціальних обов’язків держави з забезпечення українців блакитним паливом за регульованою ціною, «Хмельницькгаз Збут» продовжує безперебійну подачу газу всім категоріям споживачів.

Послугами постачальника користуються понад 412 тисяч побутових споживачів, більше двох тисяч промислових підприємств та бюджетних установ, а також майже 200 релігійних організацій. Компанія є надійним лідером газового ринку Хмельниччини вже протягом п’яти років.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *