В українському футболі — безпрецедентний випадок. Після того, як у соцмережі з’явилися фотографії гравця з російською символікою, рішення про дострокове розірвання контракту з ним ухвалив один із лідерів Першої ліги — “Агробізнес” із Волочиська.

Фігуранти скандалу дали свої коментарі expres.online.

Олександр Чижевський, головний тренер “Агробізнесу” вважає, що 31-річний гравець мав би розуміти наслідки таких кроків: “Футболіст хороший, був найкращим бомбардиром нашої команди, та навіть цей факт не вплинув на наше рішення”.

Віцепрезидент “Агробізнесу” Андрій Донець теж обурений. “У день, коли Сікорський в амуніції нашої команди відпочивав у Росії, з передової переправили дев’ять важко поранених бійців, ще двоє загинули, — каже він. — Сікорський фотографувався з символами Росії, усміхаючись. Наче немає ніякої війни. Я зателефонував йому й сказав, що цей вчинок образливий для мене і для українського народу. А Ігор у відповідь: “А що я такого зробив?”

За словами віцепрезидента, такою поведінкою футболіст дискредитував футбольний клуб, який підтримує українську армію.

Сікорський визнає, що зробив помилку, і каже, що сприймає вирок щодо себе “адекватно”. “Я визнаю, що допустив велику глупість, за що став безробітним. Тепер активно шукаю нову команду”.

Спортсмен відмовився відповідати на запитання, чи Росія для нього є агресором: “Я далекий від політики, зосереджений на футболі”.

Автор: Олег Зубарук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *