Бізнесмени з Хмельниччини Галина та Олександр Гереги перемістилися з 10 на 7 сходинку рейтингу найбагатших людей України. Список “Золотої сотні” оприлюднив інтернет-ресурс НВ.

У топ-10 найбагатших людей України подружжя Герег випереджає п’ятий президент України Петро Порошенко зі статками в 1,253 мільярда доларів. Перше місце займає Ринат Ахметов ($9,629 млрд), друге — Віктор Пінчук ($2,310 млрд), третє — Вадим Новінський  ($1,767 млрд), четверте — Ігор Коломойський ($1,480 млрд), п’яте — Генадый Боголюбов  ($1,376 млрд).

За інформацією видання, наразі подружжя бізнесменів стало багатшим, ніж було в докризовому 2013 році. Їхні статки оцінюють у 930 мільйонів доларів. Зокрема, одна з головних компаній подружжя «Епіцентр К» цього року заробила понад три мільярди гривень і збільшила виторг до 41,5 мільярда гривень. Ймовірно, одна з причин такого росту прибутків полягає в тому, що компанія розширює мережу своїх торгових центрів, відкриваючи їх не лише в містах обласного значення, а й у менших. Загальна кількість об’єктів, об’єднаних брендом, досягла наразі 55.

Ще одна мережа, яка належить подружжю, Будмаркет – Нова лінія, налічує 14 торгових точок. Загальна площа всіх магазинів, які належать Герегам, сягає 1,5 мільйона квадратних метрів.

Крім продажу готової продукції, подружжя бізнесменів випускає товари власного виробництва, зокрема, керамічну плитку. Також Олександр та Галина Гереги мають сімейний агробізнес. Цьогоріч компанія Епіцентр Агро поповнилася активами у Хмельницькій області, що раніше належали агропідрозділу пивної компанії Оболонь. Сьогодні структури Герег обробляють 120 тис. га в п’яти областях, маючи також 20 тваринницьких ферм і шість елеваторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *