Поліцейські спільно з лісниками перевіряють місця хвойних насаджень Хмельниччини.

Поліцейські вже розпочали перевірки ялинкових ринків на факт виявлення їх незаконної реалізації в рамках  природоохоронної акції «Новорічна ялинка – 2022».

Так в місті Хмельницькому виявили продаж дерев без документів. На порушників інспекторами складено протоколи за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У всіх випадках продавці надавали товарні накладні, інформація в яких не відповідала дійсності.

Але не менш важливим є законне походження хвойних дерев, які продають на ринках, та недопущення їх незаконної вирубки. Тому поліцейські спільно з лісниками розпочали обстеження територій лісництв з метою виявлення та попередження фактів незаконної вирубки хвойних дерев. Такі рейди будуть проводитись регулярно у всіх лісництвах до завершення свят.

Нагадуємо, що новорічні дерева слід купувати лише на офіційних ярмарках. Вони обов’язково мають бути оснащені спеціальними чіпами, на яких зазначено штрих-код.У разі виявлення порушень продавців притягують до відповідальності за ч. 1 ст. 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *