Помаранчева зона карантину: що і де заборонять на Хмельниччині

Помаранчева зона карантину: що і де заборонять на Хмельниччині
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

На діяльність освітніх закладів нові обмеження не вплинуть, а от громадський транспорт зможе бути заповнений максимум на 50%.

За результатами позачергового засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яке відбулося вчора, 10 вересня, на Хмельниччині затвердили нові зони карантину, повідомляє видання “Є“.

З понеділка, 14 вересня, у низці районів та міст обласного значення посилять карантинні обмеження. Побільшало населенних пунктів області, які відтепер житимуть за правилами «помаранчевої» зони.

У неї потрапили міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, а також Красилівський, Новоушицький, Теофіпольський і Ярмолинецький райони.

Новий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 означає більш жорстокі карантинні обмеження. У «помаранчевій» зоні діють усі обмеження «зеленої» та «жовтої» зон, а також запроваджується:

  • на планову госпіталізацію пацієнтів;
  • заборона на діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів;
  • громадський транспорт та заклади громадського харчування мають бути заповнені не більше половини місць;
  • торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів.

Масові заходи дозволяють проводити, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини. Загалом дозволяється не більше 100 громадян.

«Помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки настає в обласних центрах, районах та містах обласного значення з населенням менше, ніж 70 тисяч людей, якщо впродовж 14 днів на сто тисяч населення буде зафіксовано від 120 до 240 нових випадків COVID-19.

Нові карантинні зони вступають у силу в понеділок, 14 вересня. Перегляд відбудеться через 14 днів.

Нагадаємо, два населених пункти Хмельниччини також потрапили до «червоної» зони – Славута та Волочиський район. У «жовтій» зоні відтепер – міста Старокостянтинів та Шепетівка, а також Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Камянець-Подільський, Летичівський, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький, Шепетівський райони.

Станом на вечір 10 вересня в Хмельницькій області від початку пандемії зареєстровано 3795 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одужали 1816 осіб (47,9% від підтверджених випадків), з них 110 – діти, 225 – медпрацівники. Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 53%.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *