Помер почесний громадянин міста Хмельницький, офіцер 8-го полку спецпризначення підполковник Олександр Петраківський, який врятував колону військових під Луганськом.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

«У цей скорботний день отримав ще одну надзвичайно трагічну звістку… Після тривалої боротьби за життя відійшов у вічність випускник Національної академії сухопутних військ Герой України підполковник Олександр Петраківський. Офіцер завершив наш навчальний заклад 2009 року за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів», після чого проходив службу в одній з елітних військових частин спеціального призначення», — написав Павло Ткачук.

20 липня 2014 року розвідувальна група під командуванням Олександра забезпечувала проходження колони техніки ЗСУ та сил добровольчого батальйону «Айдар» до аеропорту Луганська. В районі міста Щастя виявили засідку. Відбувся бій. Це дозволило забезпечити проходження колони запасним шляхом. Олександр Петраківський отримав важке поранення голови. Проте продовжив керувати діями групи та виносив поранених у безпечне місце.

Внаслідок поранення Олександр Петраківський переніс кому та десятки складних хірургічних втручань. Проходив лікування в Україні, Польщі, Ізраїлі, США. Герою було 33 роки.

Читайте також: Учениця з Хмельницького здобула срібну медаль Європейської олімпіади з інформатики 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *