Сьогодні, 7 грудня, не стало колишнього очільника надзвичайників Хмельниччини Петра Томчишина.

Про це повідомив начальник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Едуард Братко.

“7 грудня на 81-му році життя відійшов у вічність людина-легенда, вогнеборець, справжній офіцер, мудрий керівник та наставник генерал-майор служби цивільного захисту у відставці Петро Дем’янович Томчишин. Своїм призначенням він вбачав порятунок людей від небезпек, тож присвятив цьому 47 років свого життя. За свою багатогранну діяльність – це і розвиток матеріально-технічної бази, створення нових підрозділів, піклування про чисельний колектив рятувальників області він отримав чимало нагород та відзнак.

Проте найціннішою нагородою залишиться щира вдячність людей за допомогу та підтримку, його мудрі настанови. Особистим життям Петро Дем’янович довів, що мрії про професію здійснюються, а успіх приходить до того, хто наполегливо працює й постійно самовдосконалюється. Він залишив добрий слід та світлу пам’ять про себе. Ми щиро співчуваємо сім’ї та низько схиляємо голови у глибокій скорботі …” – йдеться в повідомленні.

Прощання відбудеться 8 грудня об 11:00 у Клубі Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м.Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1.

Читайте також: Летальна автопригода на Хмельниччині за участю п’яного водія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *